Oryginalna gra na szkolenia team building – dla trenerów

Informujemy naszych Klientów, że w naszej bibliotece szkoleń dla rynku Małych i Średnich Przedsiębiorstw, organizacji niedochodowych i urzędów publicznych od tego miesiąca posiadamy grę integracyjną: Ekstremalne zawody w nieziemskim wariancie gry w megalego (Wstępna nazwa gry jest na razie roboczy – ale pokazuje charakter tej sesji.)
Oferowaną symulację wykorzystujemy na kursach z planowania sytuacyjnego, z organizacji czasu pracy i na wyjazdach integracyjnych. Gra jest użyteczna również na szkolenia ścisłe i wiedzowe – jako przerywnik. Dominujące jej zastosowanie to Wyjazdowe Szkolenia HR.

GŁÓWNE INFORMACJE DOTYCZĄCE GRY:
Zakres zabawy: model zachowań społecznych w pracy
Miejsce pochodzenia gry: Liechtenstein
Czas trwania kompletnego modułu: jeden dzień
Liczba uczestników: od 6, nie więcej niż 20.
Narzędzia potrzebne do realizacji gry: guma treningowa – sztuk pięć, ćwierćwałek wykończeniowy – sztuk cztery, nożyczki- sztuk trzy, trochę konfitur, paczka ceglastych kredek, radełko do ciasta

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
FELINOX PAWEŁ JURGA, Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Łukasz Grzechowiak, Firma Handlowo – Usługowa “KONPACK” Jacek Sobczyński, Garex-Spedycja i Mechanika Pojazdowa Sp. z o.o., REPROSERWIS USŁUGI GRAFICZNE Sp. z o.o. , Przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowo-usługowe ŻALUTEX Sp.j. Jagiełka, Lupa, Lewandowska, „MARGOSTAL –REWOLIŃSCY” Spółka Jawna, Gmina Kościan, Gmina Miłosław, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie, Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa, Stowarzyszenie Elbląg Europa, Fundacja „Salus”, Fundacja Pomocy Chorym na Padaczkę „Neuronet”, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Zespołem Retta , Stowarzyszenie „Mokotów – Bliżej Siebie”, Stowarzyszenie Dom Tańca , Stowarzyszenie Na Rzecz Integracji i Rozwoju, Stowarzyszenie Wolne od Przemocy, Warsztat Terapii Zajęciowej Fundacji Pomocy Niepełnosprawnym „Ader” , Związek Artystów Scen Polskich
Gra była także stosowana na studiach doktoranckich „Prawo konstytucyjne/ publiczne”

LITERATURA:
Trenerem rozważającym zakup polecamy pozycje książkowe:

 • Demokracja ekonomiczna-L. Dowbor
 • Keynes kontra Hayek-Nicholas Wapshott
 • Drugie oblicze Wall Street, czyli dlaczego odszedłem z Goldman Sachs-Greg Smith
 • Jak korzystać z ekspertów zewnętrznych?- Robert Krool, Waldemar Podel
 • Pozytywne myślenie kluczem do sukcesu-Napoleon Hill, Clement Stone
 • 90-minutowy menadżer-David Bolchover, Chris Brady
 • Współczesne tendencje w zarządzaniu zasobami ludzkimi-małgorzata Tyrańska

  SZKOLENIE UPRAWNIAJĄCE DO PROWADZENIA TEJ SYMULACJI:
  Termin: po zamknięciu listy uczestników
  Miejsce: Bytom, pensjonat Copernicus, ulica Małachowskiego 43
  Opłata za uczestnictwo: 2700 zł netto. Dajemy możliwość wniesienia opłaty ratalnie – dziewięć rat.
  W cenie szkolenia zawarty jest serwowane posiłki. Przystawka: Carpaccio z pomidorów podawane z tuńczykiem i mieszanką sałat. Zupa: Zupa z grzybów leśnych. Drugie danie: brazylijski rostbef z grilla, w marynacie z mango, podany z konfiturą z jagód i selera naciowego, w towarzystwie zapiekanych frytek. Deser: Ciasto kokosowe . Napoje zimne: . Napoje ciepłe: Herbata – Assam Bari, English Breakfast, Earl Grey, Sweet Berries, Cream Orange, Morgentau, Green Dragon, Fruity White, Refreshing Mint, Espresso,Kawa z mlekiem.

 • Możesz również polubić