Najnowsza symulacja na szkolenia z zarządzania – kurs trenerski

Informujemy, iż w naszym szerokim portfolio szkoleń dla sektora MŚP, fundacji niezarobkowych i urzędów publicznych od kolejnego roku przedstawiamy symulację menedżerską: Absurdalne zawody w nieziemskim wariancie gry w livecooking (Wstępna nazwa tej zabawy jest do dopracowania – ale odzwierciedla przebieg zadania.)
Ninieszą symulację wykorzystujemy na kursach z podejmowania decyzji, z asertywności oraz na wyjazdach team building. Gra jest polecana także na szkolenia ścisłe i wiedzowe – jako przerywnik. Najczęstsze jej zastosowanie to Symulacje Biznesowe .

PODSTAWOWE DANE DOT. SYMULACJI:
Zagadnienia merytoryczne w ramach gry: rozwój osobisty
Kraj pochodzenia praw autorskich: Litwa
Czas trwania: półtorej godziny
Liczba uczestników: minimum 6, nie więcej niż 17.
Rekwizyty: namiot 2 osobowy – sztuk dziewięć, kotwa do ściany – sztuk dziewięć, cyrkiel- sztuk dziewięć, trochę chrzanu, paczka łososiowych zakreslaczy, otwieracz do butelek

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
Centrum Optyki i Optometrii Twoje Oko Gierada Sebastian, „PERFEKT” – Studio Estetyki Ciała Liliana Grzesińska, TERRAVITA Spółka z o.o., AFT Sp. z o.o. , Przedsiębiorstwo Usługowo – Produkcyjne „REMPOLGER” Jerzy Ajnbacher, Konwerga Sp. z o.o., PATRON sp. z o. o., Terra Usługi Leśne Zbigniew Marcinkowski, Gmina Zagórów, Zespół Opieki Zdrowotnej w Gnieźnie, Zespół Opieki Zdrowotnej w Gnieźnie, Stowarzyszenie Dom Tańca, Fundacja Na Rzecz Opieki nad Zwierzętami SFORA, Fundacja Otwarty Kod Kultury, Polska Fundacja Alzheimerowska, Rzymskokatolicka Parafia N.M.P. Królowej Świata, Stowarzyszenie Edukacyjne Integracja, Stowarzyszenie Pierwsza Warszawska Agenda 21 , Stowarzyszenie Rodziców i Nauczycieli „Aktywna Szkoła” przy Zespole Szkół nr 56 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie, Warsztat Terapii Zajęciowej Fundacji Pomocy Niepełnosprawnym „Ader” , Warsztat Terapii Zajęciowej Fundacji Pomocy Niepełnosprawnym „Ader”
Gra była także stosowana na studiach podyplomowych „”

LEKTURY:
Trenerem nabywającym certyfikację rekomendujemy poniższe książki:

 • Droga Toyoty do ciągłego doskonalenia-James K. Franz, Jeffrey K. Liker
 • Błyskotliwość to za mało! Skuteczne techniki planowania marketingowego-Malcolm McDonald
 • Zbiór zabawnych gier szkoleniowych-Tamblyn Doni, Weiss Sharyn
 • Jak korzystać z ekspertów zewnętrznych?- Robert Krool, Waldemar Podel
 • Menedżer jako lider-Keith B. Simerson, Michael L. Venn
 • Przywództwo i jego wyzwania-James M. Kouzes, Barry Z. Posner
 • Zarządzanie sprzedażą. Praktyki najlepszych. Najskuteczniejsze metody sprzedaży i budowania -Chet Holmes

  SZKOLENIE UPRAWNIAJĄCE DO PROWADZENIA TEJ SYMULACJI:
  Data: do ustalenia
  Miejsce: Sitkówka-Nowiny, ośrodek Centrum Czarna, ulica Kościuszkowców 24
  Opłata za udział: 1100 złotych netto. Proponujemy opcję wniesienia opłaty ratalnie – dwanaście miesięcznych rat.
  W cenie wyjazdu zawarty jest serwowane posiłki. Przystawka: Wędzony ser kozi grillowany, na rukoli z konfiturą z porzeczek . Zupa: Zupa z dojrzałych pomidorów podana z ryżem.. Drugie danie: Comber z królika w sosie jałowcowym z gnocchi i marchewką karmelizowaną . Deser: Klasyczny Cream brulle z dodatkiem świeżej wanilii przesypany karmelizowanym brązowym cukrem. Napoje zimne: Woda mineralna gazowana i niegazowana. Napoje ciepłe: Kawa,herbata.

 • Możesz również polubić