Świeża zabawa na szkolenia motywacyjne – dla trenerów

Informujemy naszych Klientów, że w proponowanej przez nas ofercie symulacji dla rynku Małych i Średnich Przedsiębiorstw, organizacji niezarobkowych i administracji samorządowej od następnego kwartału przedstawiamy grę biznesową: Komiczne bicie rekordu w autorskim wariancie zabawy w boginie przy maszynie (Wstępna nazwa symulacji jest jeszcze nie tsaki jak ma być – ale wyraża sens zadania.)
Proponowaną grę rekomendujemy na programach z finansów menedżerskich, z rozwiazywania konfliktów a także na wyjazdach integracyjnych. Symulacja jest polecana także na szkolenia inspiracyjno – motywacyjne. Główne jej zastosowanie to Gry Menedżerskie .

CHARAKTERYSTYKA SYMULACJI:
Merytoryka symulacji: postawy proaktywne i menedżerskie
Miejsce pochodzenia gry: Chorwacja
Czas trwania: trzy do czterech godzin
Liczba uczestników: minimalnie 5, nie więcej niż 17.
Rekwizyty niezbędne moderatorowi symulacji: pałeczki sztafetowe – sztuk sześć, szpachla malarska – sztuk trzy, lupa- sztuk pięć, trochę wiśni, paczka lazurowych karteczek, tłuczek do mięsa

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
M-CLINIC STOMATOLOGIA I MEDYCYNA ESTETYCZNA, INTREX Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego i Informacji Techniczo-Handlowej, INEA S.A., Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe – Marek Drobnikowski, Robert Kowalski i Karol Kowalski „Stolarstwo” Spółka Jawna, MEBLE ELMAR-Jerczyńscy sp.j., KON-PLAST Henryk Kamiński, Powiat Krotoszyński, Gmina Kotlin, Wielkopolskie Centra Medyczne ,,Remedium”, Powiat Poznański, Fundacja Inicjatyw Społecznie Odpowiedzialnych, Fundacja Akademia Wilanowska, Fundacja Pomocy Szkole X L.O.im. Królowej Jadwigi w Warszawie , Polski Związek Wu Shu, Robotniczy Klub Sportowy MARYMONT, Stowarzyszenie Innowatorów Społecznych , Stowarzyszenie PO SZEŚĆDZIESIĄTCE, Stowarzyszenie Społeczno – Gospodarcze Mazowsze , Towarzystwo Mokotowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Związek Harcerstwa Polskiego
Symulacja była również stosowana na studiach podyplomowych „Nauki rolnicze”

OPRACOWANIA:
Instrukturom zainteresowanym tym narzędziem rekomendujemy pozycje literaturowe:

 • Dokąd zmierza świat. Ekonomia polityczna przyszłości-Grzegorz W. Kołodko
 • Skuteczne techniki telemarketingu-Ellen Bendremer
 • Zarządzanie wiedzą-Dariusz Jemielniak, Andrzej K. Koźmiński
 • Inteligencja strategiczna-John R. Wells
 • Click Millionaires, czyli internetowi milionerzy. E-biznes na twoich zasadach-Scott Fox
 • Analiza fundamentalna-John C. Ritchie
 • Współczesne systemy zarządzania. Jakość, bezpieczeństwo, ryzyko-Marek Bugdol, Piotr Jedynak

  SZKOLENIE UPRAWNIAJĄCE DO PROWADZENIA TEJ SYMULACJI:
  Termin: do ustalenia
  Miejsce: Kołaczyce, pałac Kołodziej, ulica Barokowa 24
  Opłata za uczestnictwo: 3000 PLN plus podatek VAT. Dajemy prawo uiszczenia ceny ratalnie – pięć miesięcznych rat.
  W cenie wyjazdu znajduje się obiad. Przystawka: Plastry mozzarelli przekładane pomidorami z dodatkiem świeżej bazylii i ziół prowansalskich. Podawane z oliwą i octem balsamicznym. Zupa: Rozgrzewająca zupa z zielonej soczewicy z dodatkiem pieczonego rostbefu. Drugie danie: Eskalopki cielęce w aromacie szałwii i szynki parmeńskiej podane z kluseczkami szpinakowymi oraz surówką z marchwi z dodatkiem soku jabłkowego. Deser: Panna Cotta-Włoski deser o smaku waniliowym polany sosem z malinami.. Napoje zimne: Woda mineralna gazowana i niegazowana. Napoje ciepłe: Caffe Latte, Herbata.

 • Możesz również polubić